• Stella replied to the topic "Voi ce ati facut cu banii din videochat?"Acum 2 săptămâni, 1 zi

    Buna, eu personal mi-am pus in fiecare luna deoparte din banii obtinuti din videochat si am reusit sa ajung la o suma frumusica. As vrea sa o investesc intr-un apartament la munte, sau sa mai astept si sa mai strang…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont