-
Stella replied to the topic "Studio20 sau Standard Studio?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Buna. Personal am preferat Studio20, deoarece am auzit de la o prietena care a lucrat cu ei ca sunt super ok. Acum, dupa 2 ani de colaborare, sunt sigura ca nu am facut alegerea gresita! Studio20 fan all the way… Read more»