• GinaM replied to the topic "Ce branduri de makeup mai folositi?"Acum 2 săptămâni, 4 zile

    heei, noi avem de la studio si in general avem mac si sephora, dar variaza, mai aducem si noi daca vrem ceva special. momentan mie mi-e ok cu astea si nu am probleme cu tenul de la ele

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont