-
Stella replied to the topic "Ce imi trebuie pt video chat de acasa?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hello, Liana. Si eu la inceput am facut videochat de acasa si sincer nu mi-a mers asa bine.. Am investit destul de mult in echipament performant si am pierdut banii aceia… In prezent lucrez la Studio20, si ei imi pun… Read more»