-
GinaM replied to the topic "Studio20 sau Standard Studio?" – Acum 2 săptămâni, 4 zile
Bunaa. Eu sunt la studio 20 de aproape un an. Super mi se pare. Probleme cu platile n-am avut niciodata. Echipa e chiat ok, am suport tot timpul , cursuri de engleza etc. De ceilalti nu stiu sa ti spun… Read more»