-
Stella replied to the topic "Intreruperea activitatii si revenirea online!" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hello, si mie imi lua relativ mult sa imi reintru in mana in primul an, dar am observat ulterior ca cu cat lucrez mai mult cu atat mai bine. Incerc sa ocializez cat mai mult si sa ma pun la… Read more»