-
Stella replied to the topic "Tura de noapte" – Acum o săptămână, 4 zile
Mai ai puțină răbdare. Curând vei avea succes, sunt convinsă! Pe tura de noapte e ca si cum reincepi din nou deoarece prinzi alti membri, alt fus orar….. dar asta nu inseamna ca trebuie sa te descurjezi.