• Stella replied to the topic "Tura de noapte"Acum o săptămână, 4 zile

    Mai ai puțină răbdare. Curând vei avea succes, sunt convinsă! Pe tura de noapte e ca si cum reincepi din nou deoarece prinzi alti membri, alt fus orar….. dar asta nu inseamna ca trebuie sa te descurjezi.

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont