• Stella replied to the topic "Vreau sa mi schimb telefonul"Acum o săptămână, 4 zile

    Si eu as merge pe varianta iphone.. mi se par cele mai bune telefoane si cu cele mai avansate camere. Eu am iphone 11 de un an jumate si sunt mega satisfacuta. pupici

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont