• Stella replied to the topic "Voi ce ati facut cu banii din videochat?"Acum o săptămână, 4 zile

    Hello! Eu am vrut foarte tare sa imi strang bani pentru un apartament, deoarece stateam in chirie. Parerea mea este ca o investitie mobiliara este o idee buna… iti poti achizitiona chiar si o casa la munte sau un apartament…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont