-
Stella replied to the topic "Voi ce ati facut cu banii din videochat?" – Acum o săptămână, 4 zile
Hello! Eu am vrut foarte tare sa imi strang bani pentru un apartament, deoarece stateam in chirie. Parerea mea este ca o investitie mobiliara este o idee buna… iti poti achizitiona chiar si o casa la munte sau un apartament… Read more»