• PatriciaP replied to the topic "Telefon cu camera buna"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    De acord cu Gina, telefoanele Apple sunt cele mai bomba cand vine vorba de facut poze. In oct o sa apara Iph 13, sau poti sa iti iei modelul anterior – ce iti permite bugetul mai mult 😀

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont