-
PatriciaP replied to the topic "Telefon cu camera buna" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
De acord cu Gina, telefoanele Apple sunt cele mai bomba cand vine vorba de facut poze. In oct o sa apara Iph 13, sau poti sa iti iei modelul anterior – ce iti permite bugetul mai mult 😀