• PatriciaP replied to the topic "Cum va luati concediu"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    O saptamana e cam mult, dar daca ramai in touch cu ei prin mesaje sau videocall nu vad ce ar merge rau 🙂 Ai nevoie si tu de concediu pana la urma…

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont