• PatriciaP replied to the topic "Va pregatit de Craciun?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    De acord cu Mallorie, nici eu nu imi iau liber niciodata de Craciun… sau incerc pe 25 sa lucrez pe noapte, ca sa fiu cu familia pe timp de zi. Si da, o sa imi decorez camera si o sa…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont