-
PatriciaP replied to the topic "Sa fac de acasa de sarbatori?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Ai aparatura necesara? Daca e asa, se merita… daca nu, eu am ales sa lucrez pe zi de Revelion si pe noapte de Craciun ca si muncesc dar sa fiu si alaturi de cei dragi :)) O sa fiu obosita,… Read more»