• PatriciaP replied to the topic "Concurs craciun pe LJ"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Da, dar mi se pare super grea faza cu mesajele… mai dor si eu si imi e imposibil sa raspund. N-am decat sa vorbesc cu membrii sa nu imi dea mesaje in intervalul orar in care dorm, dar parca imi…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont