-
PatriciaP replied to the topic "Concurs craciun pe LJ" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Da, dar mi se pare super grea faza cu mesajele… mai dor si eu si imi e imposibil sa raspund. N-am decat sa vorbesc cu membrii sa nu imi dea mesaje in intervalul orar in care dorm, dar parca imi… Read more»