-
PatriciaP replied to the topic "Cum stati cu engleza?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Si eu am facut la fel ca Sabrina, duolingo m-a ajutat destul de mult si am inceput sa ma uit la filme/seriale fara subtitrare sau sa le pun pe fundal cand fac alte chestii prin casa :))) Am si profa… Read more»