-
MallorieR replied to the topic "Vreau sa vin si noaptea si ziua" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hei, ce membrii ai… daca atragi mai multi americani decat europeni, iti sugerez sa stai doar pe tura de noapte. Depinde foarte mult de tine 🙂
MallorieR replied to the topic "Vreau sa vin si noaptea si ziua" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hei, ce membrii ai… daca atragi mai multi americani decat europeni, iti sugerez sa stai doar pe tura de noapte. Depinde foarte mult de tine 🙂