• MallorieR replied to the topic "Sa mi iau iphone 13?"Acum o săptămână, 5 zile

    Si eu am tot iphone 13 si se merita. Face niste poze bomba, ca sa nu mai zic de modul cinematic de la video… bomba!

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont