-
MallorieR replied to the topic "Goodie basket. Pareri?" – Acum o săptămână, 5 zile
Da, si mie mi se pare destul de useless. Le-am spus membrilor sa nu se deranjeze pentru ca nu au cine stie ce in shop :))
MallorieR replied to the topic "Goodie basket. Pareri?" – Acum o săptămână, 5 zile
Da, si mie mi se pare destul de useless. Le-am spus membrilor sa nu se deranjeze pentru ca nu au cine stie ce in shop :))