-
Ella replied to the topic "Adevar sau miniciuna" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Buna Eveline, Ai dreptate trebuie multă dedicație. Încă nu am început dar deja îmi pregătesc câteva ținute și am foarte multe idei de poze, anyway îmi voi asculta și trainerul ca ea știe cel mai bine cum as putea ajunge… Read more»