-
Jessie replied to the topic "Ajutor, va rog frumos!" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
daca nu gasesti in focsani, poti incerca si de acasa, sau eu am aplicat la Studio20 si cam in toate studiourile lor am primit si posibilitatea de relocare, mi-au dat cazare gratuita pana am putut eu sa imi platesc chirie… Read more»