-
Jessie replied to the topic "Fara contract?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
cred ca cel mai bine este sa ai un contract, pentru ca asa pe promisiuni nu ai nicio siguranta, am tot auzit fete care au patit asa, nu este singura ea. Dar nici nu au ce sa faca in privinta… Read more»