-
Jessie replied to the topic "Videochat de acasa cuplu" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
am aceeasi curiozitate Camilla, de ce nu faceti separat, de ce vreti la cuplu, cu iubit/iubita sau sot/sotia? fiecare sa-si fac cont separat, nu cred ca plateste nimeni sa vada un cuplu facand videochat, ar trebui sa va documentati putin… Read more»