-
Sara replied to the topic "Videochat Part-time" – Acum 2 săptămâni, 3 zile
Eu fac full time, mi se pare ca la part-time nu merge chiar asa de bine :)) faptul ca stai online mai putin si prinzi mai putini membrii o sa se vada in incasari… Asa daca esti model de ani… Read more»