-
Sophie replied to the topic "Cel mai bun studio din Bucuresti ?" – Acum 2 săptămâni, 5 zile
Buna, Delaney. Si eu lucrez la Studio20. Este locul de munca ideal, fara stres ca nu stii ce sa mai faci sa ai trafic. Si eu am trecut prin perioade grele cand lucram de acasa si am ales studioul doar… Read more»