• Sophie replied to the topic "Voi lucrati de sărbători?"Acum 2 săptămâni, 4 zile

    Buna. Da si nu, eu de exemplu am membrii regulari care vin sa pertreaca timp cu mine de sarbatori. Dar exista si posibilitatea ca majoritatea membrilor sa stea cu familia si sa nu aiba timp. Daca ai membrii care sa…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont