• Sara replied to the topic "Voi lucrati de sărbători?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Eu de obicei imi aleg sa lucrez ori pe 25 ori pe 1 ca sa nu-mi sacrific sarbatorile :)) Ambele zile sunt banoase, poate chiar cele mai proftabile din an.

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont