-
Sara replied to the topic "Voi lucrati de sărbători?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Eu de obicei imi aleg sa lucrez ori pe 25 ori pe 1 ca sa nu-mi sacrific sarbatorile :)) Ambele zile sunt banoase, poate chiar cele mai proftabile din an.
Sara replied to the topic "Voi lucrati de sărbători?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Eu de obicei imi aleg sa lucrez ori pe 25 ori pe 1 ca sa nu-mi sacrific sarbatorile :)) Ambele zile sunt banoase, poate chiar cele mai proftabile din an.