-
Sara replied to the topic "Cel mai bun studio din Bucuresti ?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Hei!! Eu lucrez de aproximativ 3 ani la Studio20 si da, cu siguranta sunt multumita. Daca esti serioasa si te tii de treaba, lucrurile functioneaza in favoarea ta!