Ce parere aveti de ...
 
Notifications
Clear all

Ce parere aveti de show-urile outdoor?

4 Posts
4 Users
0 Reactions
6 Views
(@samira)
Posts: 71
Trusted Member
Topic starter
 
[#1457]

In ultima perioada mai exact cam de 1 luna am experimentat in fiecare zi show-uri in aer liber atat din spatii publice mai ferite (parc, gradina, padure etc) cat si din transportul in comun, benzinarie, masina. Am observat ca traficul din camera creste substantial si membrii dau tipsuri destul de bine. Voi ce parere aveti de chestia asta sunt, putin ingrijorata de venirea iernii unde locurile publice vor fi mai limitate?


 
Posted : 28/08/2023 11:05 am
(@sophiel)
Posts: 275
Reputable Member
 

Buna! Showurile outdoor sunt foarte apreciate in ultimul timp. Am obervat multe modele ca si-au crescut veniturile prin acest "truc". Nu am incercat inca insa vreau sa testez daca functioneaza si la mine.


 
Posted : 29/08/2023 6:21 am
(@Anonymous)
Posts: 0
 

Eu lucrez pe Strip unde sunt foarte cautate aceste show-uri si da, mi-am facut multi membrii prin streamingul de afara. Cand vine iarna o sa fac in mall, cabina de proba, etc, nu-mi fac griji


 
Posted : 01/09/2023 6:36 am
(@kiara)
Posts: 262
Reputable Member
 

Showrile out door merg mult mai bine decat cele indoor din ce am testat. Mai ales pe platformele freemium. Cand iti permite vremea poti face la piscina, la padure, in parc, iar in perioada de toamna iarna in mijloacele de transport, la mall, etc.


 
Posted : 05/09/2023 1:14 pm
Share:
sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont