-
Adania posted a new topic "Timp petrecut in Studio" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Salut, gagici! Vin cu o noua intrebare: voi reusiti sa stati mai putin de 10 ore in Studio? Fac ce fac, dar mereu stau cate 10 ore – ca ba machiaj, ba par, ba member chat, mai o pauza de… Read more»