• Adania replied to the topic "Studio sau acasa? Pro/ contra"Acum 2 săptămâni, 1 zi

    Am incercat si de acasa, dar recunosc ca eu sunt cam delasatoare, am nevoie sa traga cineva de mine, asa ca recomand de la Studio. Sincer, mi s-au dublat incasarile de cand sunt la Studio, uneori chiar triplat, depinde de…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont