-
Adania replied to the topic "Ce platforma de social media va ajuta pe voi?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Salut! Sincer si eu prefer Twitterul din anumite puncte de vedere, dar intr-adevar, cum spunea cineva mai sus si IG e foarte ok, insa cei mai multi membrii i-am avut de pe Twitter.