Adania replied to the topic "Machiaj" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hey, eu folosesc de la Maybelline! Sincer, imi place, raportul calitate-pret e foarte bun – pret mic si chiar rezista. E mat, dar daca iti palce lucios, poti pune un gloss deasupra!
sau Creați un cont