-
Adania replied to the topic "Limuzina Studio20?!" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hello, nu sunt zvonuri, chiar au limuzina. Eu nu sunt din Bucuresti, dar am vazut masina lor si la noi in oras. E misto masina lor. A chiar o vecina, sta la 2 blocuri de mine dupa care vine masina… Read more»