• Adania replied to the topic "Imi place de un trainer de la studio"Acum o săptămână, 2 zile

    Hey, si eu am fost in situatia ta. Ce pot sa iti spun e ca norocul meu a fost ca el a plecat la scurt timp dupa venirea mea si a fost foarte bine asa, fiindca m-am putut concentra pe…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont