-
Adania replied to the topic "Imi place de un trainer de la studio" – Acum o săptămână, 2 zile
Hey, si eu am fost in situatia ta. Ce pot sa iti spun e ca norocul meu a fost ca el a plecat la scurt timp dupa venirea mea si a fost foarte bine asa, fiindca m-am putut concentra pe… Read more»