-
Adania replied to the topic "Are cineva o relatie la distanta? Voi cum va descurcati?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hello, Eu am avut relatie la distanta timp de 2 ani si jumatate. Problema nu a fost faptul ca ne vedeam cam o data pe luna, ci faptul ca nu a existat chimie, dar cred in continuare in relatii la… Read more»