-
Amada replied to the topic "S-au deschis terasele. Mergeti sau nu?" – Acum 2 săptămâni, 4 zile
Eu merg. Sincer m-am saturat sa stau in casa si oricum se pastreaza distanta intre mese. Nu vreau sa treaca vara pe langa mine fara sa fac nimic.
Amada replied to the topic "S-au deschis terasele. Mergeti sau nu?" – Acum 2 săptămâni, 4 zile
Eu merg. Sincer m-am saturat sa stau in casa si oricum se pastreaza distanta intre mese. Nu vreau sa treaca vara pe langa mine fara sa fac nimic.