Forum Replies Created
|
RE: Fara contract? Din pacate nu o sa isi mai vada banutii. Este foarte important daca tot decizi sa lucrezi in acest domeniu sa si ai un contract legal de munca. Doar asa poti avea siguranta ca totul este ok. Si ca pri... |
In forum Tepe in videochat |
6 ani ago |
|
RE: Voi cat de bine va intelegeti cu colegele? Eu ma inteleg bine cu ele, doar ca problema e ca toti suntem diferiti, caracterele sunt diferite si normal ca nu poti sa te intelegi cu toata lumea. Uneori mai tine si de varsta si de maturitate. Invi... |
In forum Modele de videochat |
6 ani ago |