-
Daria Constantin replied to the topic "Nu vi se pare cam putin comisionul de 50%?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Buna! Pentru noi, ca modele, se ofera niste beneficii: makeup artist, hair stylist, traineri, marketing, suport, cursuri de engleza, aparatura, sedinte foto etc. E normal sa avem atat comisionul pentru ca trebuie si studioul sa isi facca bani. Studiourile care… Read more»