• Daria Constantin replied to the topic "Nu vi se pare cam putin comisionul de 50%?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Buna! Pentru noi, ca modele, se ofera niste beneficii: makeup artist, hair stylist, traineri, marketing, suport, cursuri de engleza, aparatura, sedinte foto etc. E normal sa avem atat comisionul pentru ca trebuie si studioul sa isi facca bani. Studiourile care…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont