• Ella replied to the topic "Adevar sau miniciuna"Acum 2 săptămâni, 1 zi

    Buna fetelor, Ma bucur ca ati împărtășit experienta voastră?. La interviu mi s-a spus ca la început prima luna sau primele luni nu vor fi încasări cine știe ce dar pe parcurs membrii se vor obișnui cu mine și eu…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont