-
Ella replied to the topic "Adevar sau miniciuna" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Buna fetelor, Ma bucur ca ati împărtășit experienta voastră?. La interviu mi s-a spus ca la început prima luna sau primele luni nu vor fi încasări cine știe ce dar pe parcurs membrii se vor obișnui cu mine și eu… Read more»