-
Emma replied to the topic "Limuzina Studio20?!" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Salut! Nu e reclama, e chiar adevarat! Eu uneori profit de ea, mai ales daca nu am apucat sa dorm suficient sau nu am trimis mesaje, asa ca imi mai fac din treaba si in masina …. Nu e limuzina,… Read more»