-
Emma replied to the topic "Fara contract?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Sincer, eu nu as accepta niciodata sa lucrez fara contract. E clar ca daca nu ai contract, sunt toate sansele sa nu fii platita, asa ca nu recomand nimanui sa accepte o asemenea colaborare.
Vorb-aia: Ce e scris, ramane!