• Emma replied to the topic "Fara contract?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Sincer, eu nu as accepta niciodata sa lucrez fara contract. E clar ca daca nu ai contract, sunt toate sansele sa nu fii platita, asa ca nu recomand nimanui sa accepte o asemenea colaborare.
    Vorb-aia: Ce e scris, ramane!

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont