• Emma replied to the topic "Un sfat, va rog!!"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Salut, Ilinca, Eu sunt mama singura. Dimineata, pustiul meu e dus la cresa de o vecina sau uneori de sora mea, iar la orele 16 il scot eu. Asa apuc sa am si putina pauza, beau o cafea si raspund…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont