• Emma replied to the topic "Un sfat , va rog"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Hello, Ania, parerea mea e sa incerci direct ca model. Studiourile au traineri dedicati pentru modelele incepatoare, la cursurile de engleza exersezi role playuri, asa ca nu ai de ce sa te temi. Da-i o sansa, incearca!

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont