-
Evelline replied to the topic "Revenire în videochat -Help!" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Buna! 😊 Iti inteleg ezitarile, mai ales dupa o pauza atat de lunga. Eu lucrez la Studio20 si pot sa-ti spun ca e un loc excelent sa-ti reiei cariera. Aici ai parte de suport, training personalizat si toate resursele pentru… Read more»