• Evelline replied to the topic "Revenire în videochat -Help!"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Buna! 😊 Iti inteleg ezitarile, mai ales dupa o pauza atat de lunga. Eu lucrez la Studio20 si pot sa-ti spun ca e un loc excelent sa-ti reiei cariera. Aici ai parte de suport, training personalizat si toate resursele pentru…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont