• Evelline replied to the topic "Cat e noroc si cat e munca?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Clar e mai mult munca, dar un strop de noroc n-a stricat nimanui 😄 Sa fim serioase, Dumnezeu da… dar nu baga si in pachetul promo cu jucarii si lumini bune 😂

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont