-
Evelline replied to the topic "Mediul de lucru in studio" – Acum o săptămână, 4 zile
ey! Daca alegi un studio ok, chiar merita. Ai echipament bun, suport, inveti multe si nu esti singura. Conteaza mult sa fie un mediu relaxat. Eu iti recomand Studio20, sunt super profi