• Mara replied to the topic "Cum sunt câștigurile în luna decembrie?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Heeeey, din experiența mea, decembrie a fost mereu o lună mai bună, la mine va fi al 3lea an in care ma loghez de sarbatori. Traficul crește, membrii sunt mai relaxați și mai generoși si asta iti creste clar incasarile….   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont