-
Mara replied to the topic "acasa sau in studio?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Hei! Te înțeleg perfect, și eu am trecut prin aceeași stare după ce am lucrat în alt studio și eram super sceptică. Acum sunt la Studio20 și, sincer, chiar sunt mulțumită, condiții ok, suport real și te simți în siguranță,… Read more»