• Mara replied to the topic "voi va pregatiti pentru perioada de craciun camerele?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Da, și eu îmi pregătesc camera de Crăciun, mai mult pentru vibe-ul meu decât pentru reacțiile membrilor. Unii apreciază super mult atmosfera, alții nu reacționează deloc. Eu zic că merită totusi, chiar și pentru tine.

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont