-
Mara replied to the topic "voi va pregatiti pentru perioada de craciun camerele?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Da, și eu îmi pregătesc camera de Crăciun, mai mult pentru vibe-ul meu decât pentru reacțiile membrilor. Unii apreciază super mult atmosfera, alții nu reacționează deloc. Eu zic că merită totusi, chiar și pentru tine.