-
Mara replied to the topic "Trafic de zi sau noapte" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Lucrez pe tura de zi și chiar îmi e bine 💖 Traficul e decent și energia e mult mai ok pentru mine.
Mara replied to the topic "Trafic de zi sau noapte" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Lucrez pe tura de zi și chiar îmi e bine 💖 Traficul e decent și energia e mult mai ok pentru mine.