• Mara replied to the topic "Trafic de zi sau noapte"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Lucrez pe tura de zi și chiar îmi e bine 💖 Traficul e decent și energia e mult mai ok pentru mine.

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont